سلام دنیا!

به وبلاگ من خوش آمدید، این اولین پست منه. بالاخره بعد از چند وقت تصمیم گرفتم که این وبلاگ رو راه اندازی کنم. عامل اصلیش که منو تشویق به نوشتن و راه اندازی این وبلاگ کرد این بود که مدتیه وبلاگ و نوشته های دوستان اهل فنی که در ایران به صورت حرفه ای کار (منظور من در زمینه تکنولوژی و طراحی و توسعه) میکنند رو دنبال میکنم، به خاطر محدودیت ها و مشکلات اینترنت که در ایران وجود داره همیشه فکر می کردم که دنیای تکنولوژی اونجا خیلی عقب مونده ولی الان کاملا طرز تفکرم عوض شده و خوشبختانه در داخل ایران هم با وجود مشکلات ذکر شده باز هم دوش به دوش دنیا دارن جلو میرن (البته اینم بگم راه خیله تا برسیم به سطح و اندازه کشورهای پیشرفته) حداقل در زمینه تخصص و فعالیت خودم که در خصوص طراحی و توسعه وب هستش این پیشرفت و اپ تو دِیت بودن دوستان ایرانی رو به وضوح می بینم، امیدوارم که هر روز بهتر و قویتر بشه و آرزو دارم که یک روز ما هم حرفی برای گفتن تو دنیا رو داشته باشه.

این وبلاگ رو شروع کردم با اینکه دست به قلم خوبی ندارم ولی الحمدا… به لطف الهی هر کاری رو که خواستم به خوبی انجام دادم، درسته قصد و هدفم این نیست که دست ویلیام فاکنر رو ببندم ولی حداقل می خوام یک وبلاگ نویس خوبی بشم که نوشته هام به درد دو سه نفر بخوره (من آدم منفی گرایی نیستم). پیش بسوی نوشتن. :)

همانطور که براي پرنده بال لازم است براي انسان هم اميد لازم است.ويکتور هوگو

حالا می خوام بدونم اگه عیب و ایرادی از من دیدین به من یاد میدین که اصلاح کنم و بیشتر یاد بگیرم یا نه؟!


پی نوشت:

یادم رفته بود 😐 می خواستم تو پست بعدیم بگم که تصمیمم عوض شد، فونتی که تو این وبلاگ استفاده کرده ام (ایرانیان سریف) حاصل زحمات دوست عزیز آقای صالح سوزنچی است که جا داره از همین جا بابت زحماتی که کشیده اند / می کشند تشکر و قدردانی کنم.

2 دیدگاه برای سلام دنیا!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *